Presskontakt

För medieförfrågningar, vänligen kontakta vår pressjour 020-205 305 40 eller press@billerudkorsnas.com. Har du frågor rörande Packaging Materials, Packaging Solutions, Investeringar, hållbarhet, karriär eller våra produktionsanläggningar, vänligen besöker du vår kontaktsida, eller kontaktar oss på info@billerudkorsnas.com.

Johan Dyrendahl

Director Communication

johan.dyrendahl@billerudkorsnas.com

Bernd Schmitz

Manager Communication

bernd.schmitz@billerudkorsnas.com

Amanda Morgan

Communications officer, Beetham

amanda.morgan@billerudkorsnas.com

Sofia Collén

Communications officer, Frövi/Rockhammar

sofia.collen@billerudkorsnas.com

Mia Sundvisson

Communications officer, Gruvön

mia.sundvisson@billerudkorsnas.com

Johan Persson

Communications officer, Gävle

johan.persson@billerudkorsnas.com

Sanna Luoma

Communications officer, Pietarsaari

lisa.harkman@billerudkorsnas.com

Viktor Pettersson

Communications officer, Karlsborg

viktor.pettersson@billerudkorsnas.com

Monica Lundgren

Communications officer, Skärblacka

monica.lundgren@billerudkorsnas.com