Hör av dig till oss med frågor & synpunkter

Hör gärna av dig till oss på BillerudKorsnäs om du har synpunkter eller funderingar omkring våra åtgärder i skogen eller vår övriga verksamhet.

Vänd dig i första hand till
Mattias Luxhöj von Knorring, Skogschef BillerudKorsnäs Skog
Tel: 026-15 11 46
E-post: Mattias.LuxhojvonKnorring@billerudkorsnas.com

 

Du kan också vända dig till ett av våra köpdistriktskontor med mer lokala frågor:

Köpdistrikt Norrbotten
Köpdistrikschef Lars Johansson
Tel: +46 73 096 92 69
E-post: lars.er.johansson@billerudkorsnas.com

Köpdistrikt Uppland-Gästrikland
Köpdistrikschef Jonas Eklund
Tel: +46 72 222 44 75
E-post: jonas.eklund@billerudkorsnas.com

Köpdistrikt Dalarna
Köpdistriktschef Lars Bergman
Tel: +46 280 135 02
E-post: lars.bergman@billerudkorsnas.com

Köpdistrikt Södra Svealand
Köpdistriktchef Patrik Hellblom 
Tel: 0224- 10880
E-post: patrik.hellblom@billerudkorsnas.com

Köpdistrikt Hälsingland
Köpdistrikschef Anders Lundberg
Tel: 0278-27171
E-post: anders.lundberg@billerudkorsnas.com

 

För kontakt med personer med övergripande ansvar:

Mattias Luxhöj von Knorring, skogschef (skogsskötsel, miljö, viltfrågor)
Tel: 026-15 11 46
E-post: Mattias.LuxhojvonKnorring@billerudkorsnas.com

 

Simon Nilsson, virkeschef (virkeshandel och transporter)
Tel: 026-15 11 47
E-post: simon.nilsson@billerudkorsnas.com

 

här finns vi

BillerudKorsnäs Skog

801 81 Gävle

+46 26 15 10 00 infoskog@billerudkorsnas.com